Światowej klasy zdobienia


Zdobienia na tekstyliach

Ciągła praca nad udoskonalaniem dotychczasowych metod dekorowania pozwalana na wprowadzenie kolejnych nowości. Materiały produkcyjne sprowadzane od najlepszych dostawców w Europie i na świecie pozwalają na zapewnienie najwyższych standardów w odwzorowaniu grafiki na różnych rodzajach odzieży promocyjnej. Wprowadzenie do oferty transferów i laseru obok standardowych już nadruków i haftów - umożliwia umieszczenie logo na wszystkich rodzajach odzieży sportowej i zimowej.

Oprócz standardowych możliwości dekorowania staramy się wychodzić naprzeciw rosnącym potrzebom klientów i stale rozszerzać nasz wachlarz usług. Różnego rodzaju naszywki, metki i aplikacje umożliwiają przemianę zwykłych produktów promocyjnych w kolekcje specjalnie dedykowane indywidualnym klientom. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w krótkim czasie dostosować wszystkie produkty ze standardowej oferty katalogowej do unikalnych potrzeb klientów nawet przy zamówieniach na niewielkie ilości.

Haft

Niezwykle precyzyjne japońskie maszyny hafciarskie Tajima umożliwiają osiągnięcie znakomitych rezultatów przy zdobieniu szerokiej gamy produktów, od koszulek polo do kurtek, toreb i czapeczek bejsbolowych.

Druk plastizolowy

Wysokiej jakości trwały rezultat zdobienia jest otrzymywany przez druk farbami plastizolowymi. Gwarantuje precyzyjne odwzorowanie kolorów z wzornika Pantone.

Farby wodne

To popularna w świecie mody i branży sportowej farba. Cienka warstwa farby jest miękka i elastyczna. Znakomicie komponuje się z kolorami pastelowymi. Nie polecany do odzwierciedlania kolorów Pantone, zapewnia jednak niezwykły efekt „miękkiego” nadruku.

Transfer

Technika ta umożliwia naniesienie zarówno prostych jak i wielokolorowych wzorów na większość produktów. Szczególnie zalecana do zdobienia takich materiałów jak sofshell, nylon i poliester.

Laser

Nowatorska metoda zdobienia tekstyliów zarówno bawełnianych jak i poliestrowych, np. softshelli, T-shirtów lub polo. Pozwala na przechodzenie wzoru przez szwy, zamki, kieszenie oraz wykonanie wielkoformatowego zdobienia.

Druk cyfrowy

Ekonomiczny sposób na druk wielokolorowych wzorów przy zamówieniach o bardzo wielu różnych grafikach lub niewielkiej ilości sztuk. Zalecany szczególnie na białe T-shirty.

Naszywki haftowane

Naszywki z haftem umożliwiają naniesienie logo w większość miejsc niedostępnych dla innych technik zdobień.

Naszywki tkane lub drukowane

Alternatywa dla naszywek haftowanych umożliwiająca wykonanie mniejszych detali (metki tkane) oraz przejść tonalnych (metki drukowane). Nanoszenie na tekstylia za pomocą naszywania lub transferowania.

Metki żakardowe/tkane

Wymiana istniejących metek na metki tkane z logo klienta sprawi, że produkty będą wyglądały jak dedykowana produkcja dla firmy. Doskonałe do tworzenia kolekcji tekstyliów dla klientów. Możliwe również doszywanie metek od wewnątrz lub na krawędziach produktów tekstylnych.

Metki drukowane

Bardziej ekonomiczna alternatywa dla metek tkanych.

Haft 3D

Haft wypukły - ciekawsza i bardziej modna wersja od haftu standardowego. Umożliwia haft w kilku płaszczyznach dla uatrakcyjnienia wyglądu wzoru.

Sublimacja

Technika druku umożliwiająca zdobienie białych koszulek wykonanych ze 100% poliestru.