Światowej klasy zdobienia


Specjalne techniki zdobienia

Spraw aby Twoi klienci wyróżniali się z tłumu dzięki specjalnym nadrukom i technikom zdobienia!

Po nadrukowaniu logo firmy lub wzoru, zwykła sztuka odzieży staje się uniformem, reklamą, lub nawet chodzącym billboardem. Dzięki najnowszym technologiom w dziedzinie zdobienia tekstyliów, twoje marki i logo będą się wyróżniać jeszcze bardziej.

Poniżej przedstawiamy jedne z najnowszych i najbardziej efektownych technik, które sprawią, że Twoje logo wyróżni się na tle innych. Wszystkie farby z których korzystamy są przyjazne środowisku naturalnemu, wolne od AZO oraz zgodne z wymogami i przepisami Unii Europejskiej.

High Density

Farby o wysokiej gęstości umożliwiają osiągnięcie trójwymiarowego efektu przy nadruku na odzieży, zachowując jednocześnie mocno zarysowane krawędzie wzoru. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdy chcemy uwypuklić element wzoru lub zrobić nadruk imitujący fakturę.

Gel

Przezroczysta, trójwymiarowa warstwa farby, dająca efekt „połysku” na wzorze. Żel jest doskonały do odtwarzania np. kropelek wody osadzonych na butelce.

Puff

Ten rodzaj farby powiększa znacząco swoją objętość podczas wysychania, dając miękko zaokrąglony, trójwymiarowy rezultat. Dostępny jest w wersji dla farb wodnych oraz plastizolowych.

Pearl

Małe, mieniące się cząsteczki zawarte w składzie farby, w sposób delikatny i niezwykle elegancki rozświetlają wybrane fragmenty nadruku.

Glow in the Dark

Niezwykła, błyszcząca w ciemności farba do specjalnych efektów, idealna na imprezy lub wyjątkowe promocje, na przykład w barach lub dyskotekach.

Crystallina

Cząsteczki w farbie różnią się średnicą i dają migoczący efekt na przezroczystym podłożu.

Dżety

Szklane lub metalowe dżety naniesione na wybrane elementy wzoru lub całe logo nadają koszulce modny i efektowny wygląd.

Flock

Trójwymiarowy efekt zdobienia o strukturze weluru pozwoli osiągnąć ciekawy i unikalny rezultat. Możliwy do naniesienia zarówno na bawełnę, Poliester i czapki baseballowe.

Reflective

Ta farba ma podobne właściwości do taśmy odblaskowej. Jest często wykorzystywana dla zapewnienia dodatkowej ochrony – na przykład przy nadruku odzieży roboczej dla grup zawodowych, takich jak policja czy straż pożarna.

Sugar

Migoczące drobinki w farbie rozświetlają wybrane elementy danego wzoru.

Folia

Technika polegająca na nałożeniu warstwy folii na wierzchnią warstwę nadruku. Pozwala na uzyskanie bardzo ciekawego efektu.

Caviar Beads

Te malutkie przezroczyste kuleczki różnych rozmiarów i kolorów dają intrygujący efekt na wybranych elementach wzoru. Doskonały do tworzenia wrażenia mozaiki.