Zielony melon to już marka!


Zielony Melonto firma działająca stycznia 2015 roku, ale mająca ponad 17-letnie doświadczenie w branży, które pozwala na kompleksową obsługę instytucji oraz firm w zakresie dostarczania gadżetów i upominków reklamowych z logo nanoszonym różnymi technikami zdobień. To solidność, oddanie, poświęcenie i praca dla Klienta o każdej porze (prawie każdej :) )

Kochamy swoją pracę! Poświęcany jej czas jest dla nas przyjemnością.

Nasza dewiza to kreatywność i solidność.

Nasze markowe, korporacyjne i promocyjne towary oferują korzystny, skuteczny sposób promowania Waszej firmy, aby pozostawić trwałe wrażenie na odbiorcach.

Nasze upominki promocyjne mogą zwiększyć świadomość marki i zwiększyć sukces Waszych kampanii sprzedażowych. Mogą promować wydarzenia takie jak konferencje, wystawy czy premiery produktów. Mogą być również fantastycznym sposobem na zmotywowanie pracowników.

Od popularnych upominków po coś bardziej szytego na miarę. Doradzimy Wam, co najlepiej sprawdzi się, aby osiągnąć Wasz własny, niepowtarzalny cel. Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć, jak możemy pomóc.

Rozumiemy, że nasi klienci często chcą, abyśmy robili coś więcej niż tylko pozyskiwanie produktu. Niezależnie od tego, czy jest to pomoc w projektowaniu graficznym i grafice, indywidualnym opakowaniu czy konfekcjonowaniu- mamy to w zasięgu ręki.

Pragniemy, abyście Wy, Klienci współpracując z nami czuli się komfortowo, wiedząc, że obsługa z naszej strony będzie jak najmniej problemowa, że dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić Wasze potrzeby i gusta.